Naturally Thinking balzam po holení 100 ml

• manžel je spokojný a ja tiež, po použití je pleť úplne hladká

odporúčam nákup

manžel mal po aplikácii pleť krásne hladkú

• , zakúpené v Natureal

• chcel som vyskusat vytvorit si vlastny afteshave ...ako olej som dal pepermint a eukalyptus ...funguje vyborne ...este by to ale chcelo nejaku vonu doplnit takze budem experimentovat

chcel som vyskusat vytvorit si vlastny afteshave ...ako olej som dal pepermint a eukalyptus ...funguje dobre ...este by to ale chcelo nieco doplnit takze budem experimentovat

Objem
100 ml

Super jemný balzam po holení bez alkoholu. Je to vlastne báza, ktorá sa môže dotvoriť olejmi a éterickými olejmi podľa želania. Ale aj nemusí. Môže sa použiť aj v stave, akom je. Vtedy je veľmi vhodná pre citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu a začervenaniu.

Vytvorte Vašej polovičke balzam na mieru. Na prírodnej báze... a podľa seba (aby bol pre Vás aromaterapeutický ; }

• manžel je spokojný a ja tiež, po použití je pleť úplne hladká

odporúčam nákup